- Tips:
- TEZ6/D/9V
- Noliktavā:
- 3
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
6.50 EUR
6.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 6.500 |
| 3+ | 6.200 |
| 5+ | 5.900 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | BREVE TUFVASSONS |
| Transformatora tips: | iekapsulēts tips |
| Primārais spriegums: | 230VAC |
| Sekundārais spriegums: | 9V |
| Jauda: | 6VA |
| Sekundāra strāva: | 666mA |
| Izmēri: | 45x38x32mm |