- Article:
- TEZ6/D/9V
- Stock:
- 3
- Specifications:
- Download file
6.50 EUR
6.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 6.500 |
| 3+ | 6.200 |
| 5+ | 5.900 |
Specifications
| Manufacturer: | BREVE TUFVASSONS |
| Type of transformer: | encapsulated |
| Primary voltage: | 230VAC |
| Secondary voltage: | 9V |
| Power: | 6VA |
| Secondary current: | 666mA |
| Dimensions: | 45x38x32mm |