- Tips:
- HS-011
- Noliktavā:
- 41
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.90 EUR
0.90 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.900 |
| 5+ | 0.700 |
| 10+ | 0.550 |
| 25+ | 0.450 |
| 100+ | 0.350 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | STONECOLD |
| Radiatora tips: | presēts |
| Pielietojums: | TO220 |
| Krāsa: | melns |
| Garums: | 19mm |
| Platums: | 12.8mm |
| Augstums: | 12.7mm |
| Termiskā pretestība: | 26.8K/W |
| Materiāls: | alumīnija |