- Article:
- HS-011
- Stock:
- 41
- Specifications:
- Download file
0.90 EUR
0.90 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.900 |
| 5+ | 0.700 |
| 10+ | 0.550 |
| 25+ | 0.450 |
| 100+ | 0.350 |
Specifications
| Manufacturer: | STONECOLD |
| Type of heatsink: | moulded |
| Application: | TO220 |
| Colour: | black |
| Length: | 19mm |
| Width: | 12.8mm |
| Height: | 12.7mm |
| Thermal resistance: | 26.8K/W |
| Material: | aluminium |