- Tips:
- IRGPS40B120UPBF
- Noliktavā:
- 1
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
8.70 EUR
8.70 EUR
Specifikācijas
| Ražotājs: | INFINEON |
| Tips: | IGBT |
| Strāva Ic (max): | 80A |
| Spriegums Vces: | 1200V |
| Jauda: | 595W |
| Spriegums Vge: | ±20V |
| Montāža: | THT |
| Korpuss: | TO-247-3 |