- Tips:
- IRG4BC30W-SPBF
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
2.50 EUR
2.50 EUR
Specifikācijas
| Ražotājs: | INFINEON |
| Tips: | IGBT |
| Strāva Ic (max): | 23A |
| Spriegums Vces: | 600V |
| Jauda: | 100W |
| Spriegums Vge: | ±20V |
| Montāža: | SMD |
| Korpuss: | D2PAK |