- Article:
- IRG4BC30W-SPBF
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
2.50 EUR
2.50 EUR
Specifications
| Manufacturer: | INFINEON |
| Transistor type: | IGBT |
| Collector current (max): | 23A |
| Voltage Vces: | 600V |
| Power: | 100W |
| Voltage Vge: | ±20V |
| Mounting: | SMD |
| Case: | D2PAK |