- Tips:
- RAD-A5724/100
- Noliktavā:
- 4
9.90 EUR
9.90 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 9.900 |
| 5+ | 8.900 |
| 10+ | 8.600 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | STONECOLD |
| Radiatora tips: | štancēts |
| Krāsa: | dabisks |
| Garums: | 0.1m |
| Platums: | 124mm |
| Augstums: | 35mm |
| Materiāls: | alumīnija |