- Article:
- RAD-A5724/100
- Stock:
- 4
9.90 EUR
9.90 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 9.900 |
| 5+ | 8.900 |
| 10+ | 8.600 |
Specifications
| Manufacturer: | STONECOLD |
| Type of heatsink: | extruded |
| Colour: | natural |
| Length: | 0.1m |
| Width: | 124mm |
| Height: | 35mm |
| Material: | aluminium |