- Tips:
- 0805S8J010KT5E
- Noliktavā:
- 630
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.08 EUR
0.08 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.080 |
| 50+ | 0.040 |
| 100+ | 0.024 |
| 1000+ | 0.010 |
| 5000+ | 0.007 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | ROYAL OHM |
| Pretestība: | 0R1 |
| Jauda: | 0.125W |
| Korpusu izmēri: | 0805 |
| Precizitāte: | 5% |
| Izvadi: | SMD |
| Darba spriegums max.: | 150V |
| Impulsu spriegums max.: | 300V |