- Article:
- 0805S8J010KT5E
- Stock:
- 630
- Specifications:
- Download file
0.08 EUR
0.08 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.080 |
| 50+ | 0.040 |
| 100+ | 0.024 |
| 1000+ | 0.010 |
| 5000+ | 0.007 |
Specifications
| Manufacturer: | ROYAL OHM |
| Resistance: | 0R1 |
| Power: | 0.125W |
| Body dimensions: | 0805 |
| Tolerance: | 5% |
| Leads: | SMD |
| Operating voltage max.: | 150V |
| Overload voltage max.: | 300V |