- Tips:
- LD-BZEN-0803
- Noliktavā:
- 18
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.50 EUR
1.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.500 |
| 5+ | 1.200 |
| 10+ | 1.000 |
| 25+ | 0.850 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Loudity |
| Tips: | elektromagnētiskais |
| Ģenerators: | bez ģeneratora |
| Nominālais spriegums: | 3.6Vo-p |
| Darba spriegums: | 2.5...4.5Vo-p |
| Darba strāva: | 90mA |
| Rezonanses frekvence: | 2.73kHz |
| Skaņas jauda: | 85dB |
| Diameters(platums): | 8.5x8.5mm |
| Augstums: | 3mm |
| Montāža: | SMD |