- Article:
- LD-BZEN-0803
- Stock:
- 18
- Specifications:
- Download file
1.50 EUR
1.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 1.500 |
| 5+ | 1.200 |
| 10+ | 1.000 |
| 25+ | 0.850 |
Specifications
| Manufacturer: | Loudity |
| Type of transducer: | elektromagnetic |
| Generator: | without built-in generator |
| Rated voltage: | 3.6Vo-p |
| Operating voltage: | 2.5...4.5Vo-p |
| Operating current: | 90mA |
| Resonant frequency: | 2.73kHz |
| Sound level: | 85dB |
| Diameter(width): | 8.5x8.5mm |
| Height: | 3mm |
| Mounting: | SMD |