- Tips:
- L4960
- Noliktavā:
- 1
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
2.50 EUR
2.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 2.500 |
| 5+ | 2.200 |
| 10+ | 2.150 |
| 25+ | 1.900 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | STMicroelectronics |
| Mikroshēmas tips: | Step down |
| Ieejas spriegums: | 9.0...46V |
| Izejas spriegums: | 5.1-40V |
| Izejas strāva: | 2.5A |
| Montāža: | THT |
| Korpuss: | HEPTAWATT-7 |