- Tips:
- OSM5XZE3E1E
- Noliktavā:
- 10
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
2.60 EUR
2.60 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 2.600 |
| 5+ | 1.800 |
| 25+ | 1.450 |
| 100+ | 1.250 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | OPTOSUPPLY |
| LED krāsa: | silti balta |
| Skata leņķis: | 140° |
| Spožums: | 180lm |
| Krāsu temperatūra: | 3000K |
| Strāva: | 700mA |
| Jauda: | 3W |