- Article:
- OSM5XZE3E1E
- Stock:
- 10
- Specifications:
- Download file
2.60 EUR
2.60 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 2.600 |
| 5+ | 1.800 |
| 25+ | 1.450 |
| 100+ | 1.250 |
Specifications
| Manufacturer: | OPTOSUPPLY |
| LED colour: | warm white |
| Viewing angle: | 140° |
| Luminosity: | 180lm |
| Colour temperature: | 3000K |
| LED current: | 700mA |
| Power: | 3W |