- Tips:
- CB-DWT(3X) 6.4-BK
- Noliktavā:
- 10
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
2.40 EUR
2.40 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 2.400 |
| 10+ | 1.800 |
| 25+ | 1.450 |
| 100+ | 1.250 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | CYG |
| Krāsa: | melns |
| Diametrs pirms saraušanās: | 6.4mm |
| Diametrs pēc saraušanās: | 2.13mm |
| Garums iepakojumā: | 1m |
| Saraušanas koeficients: | 3:1 |
| Variants: | ar līme |