- Article:
- CB-DWT(3X) 6.4-BK
- Stock:
- 10
- Specifications:
- Download file
2.40 EUR
2.40 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 2.400 |
| 10+ | 1.800 |
| 25+ | 1.450 |
| 100+ | 1.250 |
Specifications
| Manufacturer: | CYG |
| Colour: | black |
| Diemeter before shrinking: | 6.4mm |
| Diemeter after shrinking: | 2.13mm |
| Length: | 1m |
| Shrinking ratio: | 3:1 |
| Variant: | glued |