- Tips:
- RAD-A4291/80
- Noliktavā:
- 5
9.50 EUR
9.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 9.500 |
| 5+ | 7.800 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | STONECOLD |
| Radiatora tips: | štancēts |
| Krāsa: | dabisks |
| Garums: | 80mm |
| Platums: | 165mm |
| Augstums: | 35mm |
| Materiāls: | alumīnija |