- Article:
- RAD-A4291/80
- Stock:
- 5
9.50 EUR
9.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 9.500 |
| 5+ | 7.800 |
Specifications
| Manufacturer: | STONECOLD |
| Type of heatsink: | extruded |
| Colour: | natural |
| Length: | 80mm |
| Width: | 165mm |
| Height: | 35mm |
| Material: | aluminium |