- Tips:
- TS2596CM5-ADJ
- Noliktavā:
- 12
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
2.40 EUR
2.40 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 2.400 |
| 5+ | 2.180 |
| 10+ | 1.900 |
| 25+ | 1.750 |
| 100+ | 1.700 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Taiwan Semiconductor |
| Mikroshēmas tips: | Step down |
| Ieejas spriegums: | 4.5...40V |
| Izejas spriegums: | 1.23...38.5V |
| Izejas strāva: | 3A |
| Montāža: | SMD |
| Korpuss: | TO263-5L |