- Tips:
- TEZ1.5/D/9-9V
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
4.50 EUR
4.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 4.500 |
| 3+ | 4.200 |
| 5+ | 3.900 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | WHT |
| Transformatora tips: | iekapsulēts tips |
| Primārais spriegums: | 230VAC |
| Sekundārais spriegums: | 9-9V |
| Jauda: | 1.5VA |
| Sekundāra strāva: | 83mA |
| Izmēri: | 32.5x27.5x22.2mm |