- Article:
- TEZ1.5/D/9-9V
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
4.50 EUR
4.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 4.500 |
| 3+ | 4.200 |
| 5+ | 3.900 |
Specifications
| Manufacturer: | WHT |
| Type of transformer: | encapsulated |
| Primary voltage: | 230VAC |
| Secondary voltage: | 9-9V |
| Power: | 1.5VA |
| Secondary current: | 83mA |
| Dimensions: | 32.5x27.5x22.2mm |