- Tips:
- PM2E-3LVS-R7
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
2.00 EUR
2.00 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 2.000 |
| 5+ | 1.400 |
| 25+ | 1.150 |
| 100+ | 0.950 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | PROLIGHT OPTO |
| LED krāsa: | silti balta |
| Skata leņķis: | 130° |
| Spožums: | 92.9..250.9lm |
| Krāsu temperatūra: | 2850-3250K |
| Strāva: | 700mA |
| Jauda: | 3W |