- Article:
- PM2E-3LVS-R7
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
2.00 EUR
2.00 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 2.000 |
| 5+ | 1.400 |
| 25+ | 1.150 |
| 100+ | 0.950 |
Specifications
| Manufacturer: | PROLIGHT OPTO |
| LED colour: | warm white |
| Viewing angle: | 130° |
| Luminosity: | 92.9..250.9lm |
| Colour temperature: | 2850-3250K |
| LED current: | 700mA |
| Power: | 3W |