- Tips:
- LM2576HVT-5
- Noliktavā:
- 1
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
5.50 EUR
5.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 5.500 |
| 5+ | 4.850 |
| 10+ | 4.500 |
| 25+ | 4.300 |
| 100+ | 4.200 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Texas Instruments |
| Mikroshēmas tips: | Step down |
| Ieejas spriegums: | 7.0...60V |
| Izejas spriegums: | 5V |
| Izejas strāva: | 3A |
| Montāža: | THT |
| Korpuss: | TO220-5 |