- Tips:
- SK551-50SA
- Noliktavā:
- 27
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
2.40 EUR
2.40 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 2.400 |
| 5+ | 2.000 |
| 10+ | 1.800 |
| 25+ | 1.650 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | FISCHER ELEKTRONIK |
| Radiatora tips: | štancēts |
| Krāsa: | melns |
| Garums: | 50mm |
| Platums: | 24.2mm |
| Augstums: | 12.3mm |
| Termiskā pretestība: | 9.5K/W |
| Materiāls: | alumīnija |