- Tips:
- TPS54040DGQR
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
2.30 EUR
2.30 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 2.300 |
| 10+ | 2.180 |
| 100+ | 1.950 |
| 250+ | 1.800 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Texas Instruments |
| Mikroshēmas tips: | Step down |
| Ieejas spriegums: | 3.5...42V |
| Izejas spriegums: | 0.8...39V |
| Izejas strāva: | 500mA |
| Montāža: | SMD |
| Korpuss: | MSOP10 |