- Tips:
- BAT62E6327HTSA1
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.40 EUR
0.40 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.400 |
| 10+ | 0.250 |
| 25+ | 0.200 |
| 100+ | 0.180 |
| 500+ | 0.150 |
| 1000+ | 0.132 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | INFINEON TECHNOLOGIES |
| Jaudas izkliede (Pd): | 0.1W |
| Kapacitāte: | 0.35pF |
| Diožu struktūra: | dubultā neatkarīga |
| Diožu tips: | taisngriežu Schottky |
| Spriegums (Vr): | 40V |
| Strāva (If): | 20mA |
| Sprieguma kritums (Vf): | 580mV |
| Korpuss: | SOT143 |