- Article:
- BAT62E6327HTSA1
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
0.40 EUR
0.40 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.400 |
| 10+ | 0.250 |
| 25+ | 0.200 |
| 100+ | 0.180 |
| 500+ | 0.150 |
| 1000+ | 0.132 |
Specifications
| Manufacturer: | INFINEON TECHNOLOGIES |
| Power dissipation (Pd): | 0.1W |
| Capacitance: | 0.35pF |
| Semiconductor structure: | double independent |
| Diode type: | Schottky rectifying |
| Reverse voltage (Vr): | 40V |
| Vorward current (If): | 20mA |
| Drop Voltage (Vf): | 580mV |
| Case: | SOT143 |