- Tips:
- SK42/100/SA
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
20.50 EUR
20.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 20.500 |
| 5+ | 18.500 |
| 10+ | 16.800 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | FISCHER ELEKTRONIK |
| Radiatora tips: | štancēts |
| Krāsa: | melns |
| Garums: | 0.1m |
| Platums: | 200mm |
| Augstums: | 25mm |
| Materiāls: | alumīnija |