- Article:
- SK42/100/SA
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
20.50 EUR
20.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 20.500 |
| 5+ | 18.500 |
| 10+ | 16.800 |
Specifications
| Manufacturer: | FISCHER ELEKTRONIK |
| Type of heatsink: | extruded |
| Colour: | black |
| Length: | 0.1m |
| Width: | 200mm |
| Height: | 25mm |
| Material: | aluminium |