- Tips:
- TS2596SCM550
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.50 EUR
1.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.500 |
| 10+ | 1.350 |
| 25+ | 1.200 |
| 100+ | 0.990 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Taiwan Semiconductor |
| Mikroshēmas tips: | DC/DC pārveidotājs |
| Ieejas spriegums: | 3.0...40V |
| Izejas spriegums: | 5V |
| Izejas strāva: | 3A |
| Montāža: | SMD |
| Korpuss: | TO-263-5 |