- Tips:
- OSM5XME1E1E
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
2.40 EUR
2.40 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 2.400 |
| 5+ | 1.500 |
| 25+ | 1.300 |
| 100+ | 1.150 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | OPTOSUPPLY |
| LED krāsa: | silti balta |
| Skata leņķis: | 140° |
| Spožums: | 90lm |
| Krāsu temperatūra: | 3000K |
| Strāva: | 350mA |
| Jauda: | 1W |