- Article:
- OSM5XME1E1E
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
2.40 EUR
2.40 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 2.400 |
| 5+ | 1.500 |
| 25+ | 1.300 |
| 100+ | 1.150 |
Specifications
| Manufacturer: | OPTOSUPPLY |
| LED colour: | warm white |
| Viewing angle: | 140° |
| Luminosity: | 90lm |
| Colour temperature: | 3000K |
| LED current: | 350mA |
| Power: | 1W |