- Tips:
- BPT-3012XH19.5
- Noliktavā:
- 8
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
2.50 EUR
2.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 2.500 |
| 10+ | 2.000 |
| 25+ | 1.800 |
| 100+ | 1.400 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Bestar |
| Tips: | pjezoelektriskais |
| Ģenerators: | ar ģeneratoru |
| Nominālais spriegums: | 12VDC |
| Darba spriegums: | 3...20VDC |
| Darba strāva: | 10mA |
| Rezonanses frekvence: | 3.6kHz |
| Skaņas jauda: | 90dB |
| Diameters(platums): | 30mm |
| Augstums: | 19.5mm |
| Montāža: | THT |