- Article:
- BPT-3012XH19.5
- Stock:
- 8
- Specifications:
- Download file
2.50 EUR
2.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 2.500 |
| 10+ | 2.000 |
| 25+ | 1.800 |
| 100+ | 1.400 |
Specifications
| Manufacturer: | Bestar |
| Type of transducer: | piezo |
| Generator: | with buit-in generator |
| Rated voltage: | 12VDC |
| Operating voltage: | 3...20VDC |
| Operating current: | 10mA |
| Resonant frequency: | 3.6kHz |
| Sound level: | 90dB |
| Diameter(width): | 30mm |
| Height: | 19.5mm |
| Mounting: | THT |