- Tips:
- FK220SA220
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.25 EUR
1.25 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.250 |
| 5+ | 1.000 |
| 10+ | 0.850 |
| 25+ | 0.750 |
| 100+ | 0.580 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | FISCHER ELEKTRONIK |
| Radiatora tips: | presēts |
| Pielietojums: | TO220 |
| Krāsa: | melns |
| Garums: | 20.5mm |
| Platums: | 25mm |
| Augstums: | 7mm |
| Termiskā pretestība: | 25K/W |