- Article:
- FK220SA220
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
1.25 EUR
1.25 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 1.250 |
| 5+ | 1.000 |
| 10+ | 0.850 |
| 25+ | 0.750 |
| 100+ | 0.580 |
Specifications
| Manufacturer: | FISCHER ELEKTRONIK |
| Type of heatsink: | moulded |
| Application: | TO220 |
| Colour: | black |
| Length: | 20.5mm |
| Width: | 25mm |
| Height: | 7mm |
| Thermal resistance: | 25K/W |