- Tips:
- BPT-14X
- Noliktavā:
- 36
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.80 EUR
1.80 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.800 |
| 10+ | 1.600 |
| 25+ | 1.500 |
| 100+ | 1.300 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Bestar |
| Tips: | pjezoelektriskais |
| Ģenerators: | ar ģeneratoru |
| Nominālais spriegums: | 12VDC |
| Darba spriegums: | 3...16VDC |
| Darba strāva: | 7mA |
| Rezonanses frekvence: | 4kHz |
| Skaņas jauda: | 80dB |
| Diameters(platums): | 13.8mm |
| Augstums: | 7.5mm |
| Montāža: | THT |