- Tips:
- BVEI4811185
- Noliktavā:
- 3
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
9.80 EUR
9.80 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 9.800 |
| 3+ | 9.200 |
| 5+ | 8.900 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | HAHN |
| Transformatora tips: | iekapsulēts tips |
| Primārais spriegums: | 230VAC |
| Sekundārais spriegums: | 18V |
| Jauda: | 10VA |
| Sekundāra strāva: | 556mA |
| Izmēri: | 68.2x42.3x34.6mm |