- Article:
- BVEI4811185
- Stock:
- 3
- Specifications:
- Download file
9.80 EUR
9.80 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 9.800 |
| 3+ | 9.200 |
| 5+ | 8.900 |
Specifications
| Manufacturer: | HAHN |
| Type of transformer: | encapsulated |
| Primary voltage: | 230VAC |
| Secondary voltage: | 18V |
| Power: | 10VA |
| Secondary current: | 556mA |
| Dimensions: | 68.2x42.3x34.6mm |