- Tips:
- MKS2-100-2.2uF-K5
- Noliktavā:
- 12
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.00 EUR
1.00 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.000 |
| 10+ | 0.800 |
| 25+ | 0.700 |
| 100+ | 0.600 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | WIMA |
| Kapacitāte: | 2.2uF |
| Spriegums: | 100V |
| Kondensatoru sērija: | MKS2 |
| Korpusa izmēri: | 11x16x7.2mm |
| Izvadi: | radiāli |
| Izmērs starp izvādām: | 5mm |
| Precizitāte: | 10% |