- Tips:
- PM2E-3LWE-SD
- Noliktavā:
- 37
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.50 EUR
1.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.500 |
| 5+ | 0.950 |
| 25+ | 0.750 |
| 100+ | 0.650 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | PROLIGHT OPTO |
| LED krāsa: | auksti balts |
| Skata leņķis: | 130° |
| Spožums: | 249.6..324.5lm |
| Krāsu temperatūra: | 4500-5650K |
| Strāva: | 700mA |
| Jauda: | 3W |