- Article:
- PM2E-3LWE-SD
- Stock:
- 37
- Specifications:
- Download file
1.50 EUR
1.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 1.500 |
| 5+ | 0.950 |
| 25+ | 0.750 |
| 100+ | 0.650 |
Specifications
| Manufacturer: | PROLIGHT OPTO |
| LED colour: | cold white |
| Viewing angle: | 130° |
| Luminosity: | 249.6..324.5lm |
| Colour temperature: | 4500-5650K |
| LED current: | 700mA |
| Power: | 3W |