- Tips:
- HGTG30N60A4
- Noliktavā:
- 10
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
11.90 EUR
11.90 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 11.900 |
| 3+ | 10.500 |
| 10+ | 8.900 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | ON SEMI (Fairchild) |
| Tips: | IGBT |
| Strāva Ic (max): | 75A |
| Spriegums Vces: | 600V |
| Jauda: | 463W |
| Spriegums Vge: | ±20V |
| Montāža: | THT |
| Korpuss: | TO-247-3 |