- Tips:
- FDPF39N20
- Noliktavā:
- 4
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
2.20 EUR
2.20 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 2.200 |
| 5+ | 1.800 |
| 25+ | 1.600 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Fairchild Semiconductor |
| Tranzistora tips: | N-MOSFET |
| Spriegums (Vdss): | 200V |
| Strāva (Id): | 39A |
| Jauda: | 37W |
| Pretestība Rds(ON): | 0.066Ohm |
| Korpuss: | TO220F |