- Tips:
- STP6NK60ZFP
- Noliktavā:
- 48
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.50 EUR
1.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.500 |
| 10+ | 1.000 |
| 25+ | 0.800 |
| 100+ | 0.600 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | STMicroelectronics |
| Tranzistora tips: | N-MOSFET |
| Spriegums (Vdss): | 600V |
| Strāva (Id): | 6A |
| Jauda: | 30W |
| Pretestība Rds(ON): | 1.2Ohm |
| Korpuss: | TO-220FP |