- Tips:
- LD-BZPG-2412
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.50 EUR
1.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.500 |
| 5+ | 1.250 |
| 10+ | 1.150 |
| 25+ | 1.000 |
| 100+ | 0.800 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Loudity |
| Tips: | pjezoelektriskais |
| Ģenerators: | ar ģeneratoru |
| Nominālais spriegums: | 12VDC |
| Darba spriegums: | 3...16VDC |
| Darba strāva: | 8mA |
| Rezonanses frekvence: | 3.7kHz |
| Skaņas jauda: | 90dB |
| Diameters(platums): | 24mm |
| Augstums: | 18mm |
| Montāža: | THT |