- Article:
- LD-BZPG-2412
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
1.50 EUR
1.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 1.500 |
| 5+ | 1.250 |
| 10+ | 1.150 |
| 25+ | 1.000 |
| 100+ | 0.800 |
Specifications
| Manufacturer: | Loudity |
| Type of transducer: | piezo |
| Generator: | with buit-in generator |
| Rated voltage: | 12VDC |
| Operating voltage: | 3...16VDC |
| Operating current: | 8mA |
| Resonant frequency: | 3.7kHz |
| Sound level: | 90dB |
| Diameter(width): | 24mm |
| Height: | 18mm |
| Mounting: | THT |